Utrecht is al zo’n fijne stad om te wonen en als je dan ook nog in een huis in het...
Utrecht is al zo’n fijne stad om te wonen en als je dan ook nog in een huis in het Muntkwartier kunt wonen dan mag je van geluk spreken. Met stip de fijnste plek in Utrecht, aldus de huidige bewoners, om de hoek van de Rijksmunt.
Stap binnen in deze sfeervolle benedenwoning met prachtige stadstuin. Licht, ruim en vol karakter: dit is een plek waar je je direct thuis voelt. De originele Art Nouveau details in de ensuite deuren en hoge ornamentenplafonds geven het huis charme. De moderne uitbouw, door een architect ontworpen, maakt het tot een perfecte mix van stijl en eigentijdse elegantie. De huidige bewoners hebben er de afgelopen zeventien jaar met veel liefde voor gezorgd.
En dat alles op een fantastische locatie! Je woont om de hoek van het water van de Leidsche Rijn, bij de pittoreske bruggetjes naar Lombok en park Oog in Al. Een groene oase, op maar vijf minuten fietsen van de stad. Op steenworp afstand vind je de Kanaalstraat met een divers aanbod aan winkels en gezellige eetgelegenheden. Voor de dagelijkse boodschappen loop je zo naar de supermarkt of naar het winkelcentrum Groeneweg. En binnen tien minuten wandel je naar het bruisende stadscentrum of het Centraal Station.
In deze bijzondere benedenwoning woon je met karakter én comfort, op een rustige plek midden in de stad. Een plek waar historie, sfeer en levendigheid samenkomen.
Indeling
Een smalle hoge gang met originele tegeltjes leidt naar een knusse keuken. Aan de linkerkant van de gang vind je een ruime trapkast en toilet. Rechts een eerste deur naar de voorkamer en een tweede deur die je naar de middelste kamer ensuite leidt.
Het woongedeelte bestaat feitelijk uit drie grote 3 meter hoge kamers, die van elkaar worden gescheiden door ensuite deuren; waarvan het eerste paar nog met het originele geëtste glas erin. De kamers hebben prachtige ornamenten plafonds. Aan de straatkant geeft het glas in lood in de bovenlichten de ruimte een fijne warme sfeer.
De achterste van de drie kamers kijkt uit op een prachtige ruime besloten stadstuin met veel groen.
De badkamer is recent vervangen en past helemaal bij de sfeer van het huis met warme kleuren in de beton ciré muren en in de karakteristieke tegels op de vloer. Vanuit de badkamer kun je de eerste slaapkamer bereiken. Fijn is dat deze kamer nog een tweede deur heeft, waardoor je van twee kanten de kamer in en uit kunt. Doordat deze kamer ook zo hoog is heb je diverse opbergmogelijkheden.
De moderne aanbouw bestaat uit een lichte corridor met toegang naar een comfortabele sfeervolle tweede slaapkamer met openslaande deuren naar de tuin.
In de tuin, gelegen op het oosten, heb je de hele dag zon en vind je een vrijstaande stenen berging.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar: 1904
- Vereniging van Eigenaren is actief, servicekosten bedragen € 104,- per maand;
- Uitbouw is 5 jaar geleden gerealiseerd;
- Dak voorzijde is recent vernieuwd (2025) en voorzien van dakisolatie;
- Dakgoten zijn recent vernieuwd (2025);
- Bovenburen hebben vloerisolatie waardoor geluidsoverdracht sterk is gereduceerd;
- Riolering is vervangen (2023);
- Badkamer is vernieuwd (2023);
- Plafonds zijn gerestaureerd (2025);
- Electra is modern en voorzien van een aardlekschakelaar;
- 6 zonnepanelen aanwezig;
- Verwarming en warm water door middel van een c.v.-combiketel (Nefit, bouwjaar: 2022);
- Glasvezel aanwezig;
- Deels voorzien van vloerisolatie;
- Oplevering in overleg.
Aankoopmakelaar inschakelen:
Je NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Utrecht vind je op nvmaankoopmakelaarinutrecht.nl.
Website:
Meer zien? Via krugerstraat2.nl kom je op de website van deze woning. Bij het inplannen van de bezichtiging, krijg je toegang tot het Move account waar de documentatie in te zien is.
Belangrijk om te weten:
- Alle moeite is genomen om de informatie in de aanmelding zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij de aankoop van deze woning de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden;
- Verkoper behoudt zich te allen tijde nadrukkelijk het recht van gunning voor;
- We gebruiken voor de koopovereenkomst de NVM-koopakte. Daarin staan soms ook extra clausules zoals: meetinstructie, energielabel, nutsbedrijven, voorbehoud financiering en notariskosten. De tekst van de NVM-koopakte en het document met de extra clausules kun je opvragen bij ons.